Hledáme „výsledkáře a pisálky“

To, že za dogfrisbee závody stojí nemalý počet lidí, to jistě všichni víte. Bez pomocníků by se žádný závodní víkend neobešel a proto všem, kteří se rozhodli během závodů jakkoli přidat ruku k dílů, patří obrovské díky. Během roku však na hřišti potkáváme stále ty stejné tváře. Jen na SPTF je potřeba na hřiště kromě rozhodčího další 3 lidi. 

Chcete na závodech pomoct, ale máte strach, že je to příliš složité? Není se čeho bát. Stačí se nahlásit jako pomocník a pořadatel či rozhodčí vás na místě rád zaučí. Není to žádná věda. 

Momentálně ale sháníme poněkud akutněji dobrovolníky na jednu konkrétní pozici. 

Téměř na všech závodech sezóny už po dobu několika let se o startovky, výsledky a hladký průběh celé akce stará jedna osoba. Kristě Axmanové za to patří náš obrovský respekt, protože každému pořadateli, kterému Krista přislíbí pomoc, vždy spadne kámen ze srdce. Krista nechce tuto pozici opustit, ale jen mít možnost plnohodnotně závodit. A tak sháníme možná právě vás! Chcete přiložit ruku k dílu “v teple” pořadatelského stanu a využívat nemalé výhody této pozice? Ovládáte práci s tabulkami? A jestli ne, taky nevadí. Krista se rozhodla si své pomocníky náležitě zaučit. 

Školení by mělo proběhnout 26. 3. v Olomouci (více informací připravujeme)

PŘIHLAŠOVACÍ FORMULÁŘ

 Pokud vás nabídka výsledkáře neoslovila, třeba vás zaujme to, že na začátku sezóny proběhne školení distančních rozhodčích. To je totiž další “nedostatkové zboží”. 

Takže jestli máte chuť pomoci a zaujala vás některá funkce nebo pokud máte jiný nápad, jak “vylepšit” českou dogfrisbee scénu, neváhejte se ozvat. 

PS: další pisálek pro DIAGNÓZU DOGFRISBEE by se také hodil 🙂