DO DALŠÍ AKCE ZBÝVÁ:

JavaScript fatálně selhal nebo vůbec neběží.

Sledujte nás:

        

Blíží se první závody sezóny 2017 a výbor klubu má pro vás všechny radostnou zprávu. Náš dlouholetý sponzor, Purina DogChow, se rozhodl věnovat finanční prostředky na podporu reprezentace pro letošní Mistrovství Evropy v dogfrisbee konané ve Španělsku.

Věnovanou částku 20 tis. se výbor klubu rozhodl rozdělit následně: 

  • rozšíření počtu kvalifikovaných ve freestylu ze 2 na 4 (každý kvalifikovaný tedy dostane částku 5 000 Kč). Kvalifikační kritéria pro freestyle byla zveřejněna na webových stránkách 4. 3. 2017.

  • celkem 10 000kč pro dva nejlepší týmy (5000 Kč na tým) v quadrupedu (dle níže uvedených kvalifikačních kritérií)

Jak tuto podporu získat?

Kvalifikační kritéria pro Quadruped:

Kvalifikace na quadruped proběhne bodovacím systémem. Podmínkou k získání bodů je splnění limitu v nahozených metrech - ženy 55 m, muži 60 m (včetně). Každý, kdo splní vzdálenostní limit, získá body v tomto rozsahu: 

1.místo

30b

2.místo

20b

3.místo

15b

4.místo

10b

5.místo

5b

K těmto bodům bude ještě následně přičtena hodnota rozdílu jejich nejdelšího pokusu od kvalifikačního limitu (tj. kvalifikační limit pro ženy je 55: hodí-li některá z žen např 68m, bude její rozdíl činit 13 a tyto body se přičtou k bodům z umístění)

Bude jedna celková tabulka, společná pro ženy i muže. Podporu získají dva týmy s nejvyšším počtem bodů, bez ohledu na to, jde-li o ženský, či mužský tým. 

Body můžete sbírat na těchto závodech:

  • Jarní Morava DiscDog Distance
  • Calibra DiscDog Challenge Židlochovice
  • PraHAHA Distance
  • Fun Factory For Frisbee

 

Doplňující informace:

Každý hráč, který je členem DDK ČR, může získat podporu jen pro jednu disciplínu a jednoho psa. V případě, že se tým umístí na kvalifikační pozici v Quadrupedu i ve Freestylu, získá podporu z té disciplíny, ve které se umístil v kvalifikační tabulce na vyšším místě.

Podmínkou získání podpory je účast na ME 2017 v disciplíně, ve které tým získal na podporu nárok. Na podporu mají nárok jen členové DDK ČR