Seznam přihlášených:
 Výsledky: ZDE
 Napsali o nás:

Tisková zpráva

Na letošní, již 7. ročník Brněnských psích dnů, který se konal o víkendu 15.-16.7.2017 v Brně v Pisárkách, se sjel rekordní počet závodníků z celé Evropy. Účastníci si mohli zasoutěžit v různorodých sportech, každý si našel to své, co ho baví.

V sobotu se v dogfrisbee závodilo v disciplíně Freestyle a SuperMini Distance. Závody byly kvalifikační na mistrovství světa v USA a bylo opravdu na co koukat. Ani sobotní deštík nezklazil závodníkům náladu a všechny týmy odehrály svá kola s úsměvem, i když byly často promočení na kost. Věčer se pak ti, co na místě stanovali mohli utkat v pivních soutěžích, v páce nebo si zatančit na párty s DJ Martinem Kmecákem do pozních raních hodin.

Neděle už se nesla ve zmanení slunečného počasí. Diváky přilákalo množství prodejních stánků, přednášek, seminářů a ukázek dalších méně známých sportů. Dogfrisbee pokačovalo druhým kolem Freestylu, SMD a na programu bylo také Dogdartbee. Ve Freestylu Open vyrazila dech nejednomu z diváků svým bezchybným vystoupení se 100% execution Míša Andrová s Annakim, která se také nakonec umístila na nejvyšší příčce. Jako druhý skončil polský tým Kaska Krzewina a Kia a bronz si odneska Veronika Urbášková a Sushi. V kategorii Starters zvítězila o pouhých 0,5 bodů Dominika Macalik a Bletka nad slovenským týmem Katky Smutné s Vegou. V kategorii Bonsai si zlatou medaili odnesl domácí brněnský tým Eva Kostková a Greasy. V SMD zvítězila s počtem 47,5 bodů Alena Smolíková s Kirou, v Divizi II pak Petra Šedivá a Aston Martin. Stupně vítězů v Dogdartbee ovládla Pavla Gašpárková a to hned dvakrát, na prvním místě s Rivikem a na třetím místě s Francem. Jako druhý skončil slovenský tým Patrik Szőcs a Darty.