Brněnské psí dny

 Adresa:  Brno - Pisárky       
 Datum:  13. - 14. 7. 2019
 Pořadatel:  Lucie Seďová
 Rozhodčí:  
 Propozice (URL):   
 Přihláška (URL):  
 Seznam přihlášených:  
 Výsledky: ZDE
 Napsali o nás:  

 

Tisková zpráva

O víkendu 13.-14.7.2019 se na hřišti v Brně Pisárkách konal již devátý ročník Brněnských psích dnů.

Na akci probíhaly závody v dogfrisbee, agility, dogdancingu, trick doggingu, treibballu a také voříškiáda. Závody byly prokládány bohatým doprovodným programem ve formě seminářů, přednášek, na kterých se mohli diváci dozvědět např. jak na psího nezbedu nebo o tajemství komunikace se psy. Diváci se mohli zúčastnit doprovodných soutěží např. o Nej psa nebo si vyzkoušet psí hlavolamy. Pro děti byla připravena voříškiáda plyšových pejsků nebo malování na obličej.

Na dogfrisbee závodech se mohli závodníci kvalifikovat na mistrovtví ČR a také na mistrovství světa v USA a to v disciplínách Freestyle a Super Minidistance, což přilákalo hráče z celé Evropy. Dále se závodilo v soutěžích Super Minidistance II a Dogdartbee.

Ani sobotní deštivé počasí neubralo týmům na skvělých výkonech a vítězem kategorie Open se zaslouženě stala Míša Andrová s Kimkou, na druhém místě se umístil slovenský tým Patrik Szőcs s Dartym a třetí příčku obsadil tým z Polska Kaska Krzewina a Kia. Velmi nadějné týmy jsme mohli vidět také v kategorii Starters, zlato si odnesl Miloš Offenbartl s Maxem, na druhém místě skončila Dominika Szalaiová a Stella a třetí příčku obsadila Lucie Brázdilová a Twix.

Zlatou příčku v kvalifikační disciplíně Super Minidistance obsadila Marcela Nosková a Gerry, 2. a 3. místo si shodně s kategorií Open odnesli po rozstřelu Patrik Szőcs s Dartym a Kaska Krzewina a Kia. Na prvním místě v kategorii Super Minidistance divize II skončil Michal Vokrouhlík s Gerrym a v Dogdartbee zabodovala Míša Andrová s Džus.

Gratulujeme všem úspěšným týmům, děkujeme všem zúčastněným, celému organizačnímu týmu a samozřejmě sponzorům a těšíme se na příští rok.