13. ročník Mistrovství České republiky / 13. Open Czech DiscDog Championship

 Adresa/Adress: Nymburk sportovní areál "Veslák" (ulice Nad Elektrárnou, 50.1846914N, 15.0561072E)
 Datum/Date: 13 . - 15. 9. 2019
 Pořadatel/Organizer:  DiscDog klub ČR
 Distanční rozhodčí/Distance discipline judge:  Pavel Ryttnauer, Kája Matoušová
 Rozhodčí FS/Freestyle Judges:
Pat Nadarjah (kanada) - head judge/team
Madeleine Thurlemann (Svycarsko) - pes
Marta Hareza (Polsko) - hrac
Nikol Vizkova - execution
 Facebook:  ZDE
 Platba startovného (only CZ players): 2200958095/2010 (Fio Banka) (foreign players can pay cash at the registration)
 Přihláška doplňkové soutěže/additional disciplines (DD, PTT): ZDE
 Seznam přihlášených na doplňkové soutěže/Additional disciplines entry list:  
 Přihláška do poslední šance FS + SPTF /Last chance SPTF+FS  
 Seznam přihlášených do poslední šance/Last chance entry list:  
 Seznam kvalifikovaných týmů/List of qualified teams:  
 Výsledky/Results: ZDE

 

PŘÍJEZD DO AREÁLU/ ARRIVAL

Do areálu můžete přijet po 11 hodině. / Arrival at the field is possible after 11 AM.

 

KEMPOVÁNÍ/ CAMPING

Kempovat je možné přímo u hřiště, ke kterému se dostanete ulicí Nad Elektrárnou. V případě, že budete spát v autě, je možné zaparkovat v kempu. V případě že spíte ve stanu, poprosíme vás vyložit si jen věci a poté auto přeparkovat před areál.

Camping is possible next to the playing field. You will get there via the Nad Elektrárnou street. In case you will sleep in your car, it is possible to park in the camp.
In case you will sleep in a tent, we will ask you to just unload your stuff and then park the car outside of the camping area.

 

HUDBA/MUSIC

Svou hudbu posílejte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. / Send your music to e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

PŘEHLED DODANÉ HUDBY

 

ČASOVÝ HARMONOGRAM

PÁTEK

Hlavní hřiště

12:30 - 13:00 - registrace Quadruped + SPTF posl. šance

13:30 - 14:15 - 1. kolo SPTF posl. šance

16:30 - 17:15 - 2. kolo SPTF posl. šance

18:30 - vyhlášení vítězů                             



Vedlejší hřiště

14:00 - 15:00 - skupiny Quadruped ženy.

15:00 - 15:30 - poslední šance ženy.       

15:45 - 16:30 - skupiny quadruped muži.  

16:30 - 17:00  - poslední šance muži.      

17:15 - 17:45 - finále quadruped ženy. 

17:45 - 18:15 - finále quadruped muži.   

 

SOBOTA

Hlavní hřiště

8.00 - 8.30 - registrace SPTF, DD, FS

začátek v 9.00 - players meeting

9:10 - 11.00 MČR SPTF 1. kolo

11:15 - 13:30 - freestyle poslední šance

13:30 - 14:30 - přestávka

14:30 - 15:15 MČR SPTF 2. kolo bez TOP 10

15:30 - 16:15 - T&F poslední šance

16:30 - 17:00 - MČR SPTF 2. kolo TOP 10

17:30 - vyhlášení MČR SPTF, freestyle poslední šance, losování nedělního MČR freestylu 

 

Vedlejší hřiště

11:00 - 13:00 kvalifikace DD

15:00 - 16:00 semifinále a finále DD

 

 

NEDĚLE

Hlavní hřiště

8.00 - 8.20 - registrace

začátek v 8.30 - player´s meeting

8:45 - 11:00 - MČR Freestyle 1. kolo

11:15 - 12:00 - kvalifikace PTT

12:30 - 13:30 MČR Freestyle T&F

13:30 - 14.00 - semifinále a finále Paralelní Time Trial

14:15 - 16:45 - MČR freestyle 2. kolo

17:15 - vyhlášení

 

Časy jsou pouze orientační - změna času vyhrazena pořadatelem.

 

TIME SCHEDULE

FRIDAY

Main Field

12:30 - 13:00 - registration Quadruped + SPTF last chance

13:30 - 14:15 - 1. round SPTF last chance

16:30 - 17:15 - 2. round SPTF last chance

18:30 - ceremony                            



Side Field

14:00 - 15:00 - groups - Quadruped woman

15:00 - 15:30 - Quadruped woman - last chance

15:45 - 16:30 - groups Quadruped men

16:30 - 17:00  - Quadruped men - last chance      

17:15 - 17:45 - finals Quadruped woman

17:45 - 18:15 - finals Quadruped men

 

SATURDAY

Main Field

8.00 - 8.30 - registration SPTF, DD, FS

9.00 - players meeting

9:10 - 11.00 MČR SPTF 1. round

11:15 - 13:30 - freestylelast chance

13:30 - 14:30 - lunch break

14:30 - 15:15 MČR SPTF 2. round without TOP 10

15:30 - 16:15 - T&F last chance

16:30 - 17:00 - MČR SPTF 2. round TOP 10

17:30 - ceremony + announcing the last qualified teams for the Sunday finale + drawing the numbers for Sunday finale start list

 

Side Field

11:00 - 13:00 DogDartbee - qualification throws

15:00 - 16:00 DogDartbee - semifinal and final

 

 

SUNDAY

Main Field

8.00 - 8.20 - registration

8.30 - player´s meeting

8:45 - 11:00 - MČR Freestyle 1. round

11:15 - 12:00 - Paralel TimeTrial - qualification

12:30 - 13:30 MČR Freestyle T&F

13:30 - 14.00 - Paralel TimeTrial - semifinal and final

14:15 - 16:45 - MČR freestyle 2. round

17:15 - ceremony, announcing winners

 

The times are only approximate - the time is reserved by the organizer.