Členská schůze se uskuteční 2. prosince

Jste-li členem či členkou DiscDog klubu ČR a máte-li zájem o to, co se v klubu děje, jak hospodaří a kam chce směřovat v příštím roce, pak byste si měli do kalendáře zaznamenat datum 2. prosince. První prosincovou sobotu se totiž v pardubické restauraci Tenis klub uskuteční od 11.30 hodin členská schůze DDK ČR. Členská schůze je veřejná, takže pozvánka platí i pro další zájemce o české dogfrisbee, kteří by se chtěli dozvědět něco ze zákulisí chodu klubu.

Na programu budou standardní body, jako třeba zhodnocení uplynulého roku, bilance hospodaření i činnosti výboru. Do jeho finální podoby má možnost promluvit každý člen/členka. Stačí do 31. října zaslat na klubový e-mail discdogklub@gmail.com zaslat návrh na zařazení nového bodu. Návrh by měl být pokud možno stručný a jasný, aby všem bylo jasné, o čem chcete na schůzi diskutovat.

Finální verze programu bude členům rozeslána nejpozději 2. listopadu, tedy měsíc před začátkem schůze, jak požadují stanovy klubu. Změny programu je samozřejmě možné navrhnout i přímo na začátku schůze, ale to už s nimi musí podle stanov souhlasit dvoutřetinová většina přítomných členů.