DISCDOG BRIT CUP 2024

Místo konání: Tovačov

Pořadatel: Psí Hrátky Olomouc

Propozice

Přihlašovací formulář

Seznam přihlášených

Rozhodčí:

tým – Tiziana Solazzo (IT)
pes – Dana Vojancová
hráč – Kaśka Krzewina (PL)
execution – Hana Kubíková (CZE)
SPTF – Markéta Urbášková (CZE)
DD + PTT – Kristina Axmanová (CZE)

Disciplíny: Freestyle Super Open a Starters, SPTF divize I a II, dogdartbee, paralelní timetrial

Další informace

Místo konání: Lučina u Havířova

Pořadatel: Radka Tihelková

Propozice

Přihlašovací formulář

Seznam přihlášených

Rozhodčí:
tým – Julia Zaborowska (PL)
pes – Veronika Urbášková (CZE)
hráč – Jacob Gadasi (ISR)
execution – Dominika Szalaiová (SK)
SPTF –  Iveta Chomátová (CZE)
DD + PTT – Kristina Axmanová (CZE)

Disciplíny: Freestyle Open a Starters, SPTF divize I a divize II, dogdartbee, paralelní timetrial

Další informace

Místo konání: Praha

Pořadatel: Prahaha Dogfrisbee

Propozice

Přihlašovací formulář

Seznam přihlášených

Rozhodčí:
tým – Marcel Buff 
pes – Suzanne Skladal (AUT)
hráč – Martin Lev (CZE)
execution – Martina Bolehovská (CZE)
Frestyle T&F – Agnieszka Łosak (POL)

SPTF – Kristina Axmanová (CZE)
Dogdartbee – Marek Lehuta (CZE)

Disciplíny: Freestyle Open a Starters, SPTF divize I a divize II, dogdartbee

Další informace

Místo konání: Dvůr Králové nad Labem

Pořadatel: Pavel Ryttnauer

Propozice

Přihlašovací formulář

Seznam přihlášených

Rozhodčí:
tým –
pes –
hráč –
execution –

distanční – 

Disciplíny: Freestyle Open a Starters, SPTF divize I a divize II, quadruped muži + ženy

Místo konání: Dvůr Králové nad Labem

Pořadatel: DiscDog klub ČR

Propozice

Přihlašovací formulář

Seznam přihlášených

Rozhodčí:
tým –
pes –
hráč –
execution –

distanční – 

Disciplíny: Freestyle Open, SPTF divize I, quadruped muži + ženy, paralelní timetrial, dogdartbee

CZECHBLACK LIGA DOGFRISBEE 2024

Místo konání: Dvůr Králové nad Labem

Pořadatel: Turnoff Dogfrisbee

Propozice

Přihlašovací formulář

Seznam přihlášených

Rozhodčí: 

SPTF divize I, PTT a quadruped M – Nikol Vízková
dogdartbee, quadruped Ž – Jakub Janik
SPTF divize II, SPTF neděle – Pavla Hejralová

Disciplíny: SPTF divize I a divize II, paralelní timetrial, dogdartbee, quadruped muži a ženy

Další informace

Místo konání: Přeštice

Pořadatel: Nikol Vízková

Propozice

Přihlašovací formulář

Seznam přihlášených

Rozhodčí: Pavel Ryttnauer, Nikol Vízková

Disciplíny: SPTF divize I a divize II, paralelní timetrial, dogdartbee, quadruped muži a ženy (neoficiální)

Další informace

Místo konání: Tovačov

Pořadatel: Psí Hrátky Olomouc

Propozice

Přihlašovací formulář

Seznam přihlášených

Rozhodčí:

SPTF – Markéta Urbášková
dogdartbee + PTT – Kristina Axmanová

Disciplíny (pouze distanční):  SPTF divize I a II, dogdartbee, paralelní timetrial

Místo konání: Nymburk

Pořadatelé: Petr Kučera, Markéta Horová

Propozice

Přihlašovací formulář

Seznam přihlášených

Rozhodčí:

SPTF divize I a quadruped Ž – Jakub Janik
SPTF divize II a quadruped M –
Pavla Hejralová
paralelní timetrial a dogdartbee – Iveta Chomátová

Disciplíny: SPTF divize I a divize II, paralelní timetrial, dogdartbee, quadruped muži a ženy

Další informace

Místo konání: Lučina u Havířova

Pořadatel: Radka Tihelková

Propozice

Přihlašovací formulář

Seznam přihlášených

Rozhodčí:

SPTF – Nicole Bylinska
DD+PTT – Kristina Axmanová

Disciplíny (pouze distanční): SPTF divize I a divize II, dogdartbee

Místo konání: Skalsko u Mladé Boleslavi

Pořadatelky: Markéta Hrdinová, Eliška Šimůnková

Propozice

Přihlašovací formulář

Seznam přihlášených

Rozhodčí: 

Disciplíny: SPTF divize I a divize II, paralelní timetrial, dogdartbee, quadruped muži a ženy

Místo konání: Praha

Pořadatel: Prahaha Dogfrisbee

Propozice

Přihlašovací formulář

Seznam přihlášených

Rozhodčí (distanční):
SPTF – Kristina Axmanová (CZE)
Dogdartbee – Marek Lehuta (CZE)

Disciplíny (pouze distanční): SPTF divize I a divize II, dogdartbee

Další informace

Místo konání: Dvůr Králové nad Labem

Pořadatel: Pavel Ryttnauer

Propozice

Přihlašovací formulář

Seznam přihlášených

Rozhodčí:
distanční – 

Disciplíny (pouze distanční): SPTF divize I a divize II, quadruped muži + ženy

Místo konání: Dvůr Králové nad Labem

Pořadatel: DiscDog klub ČR

Propozice

Přihlašovací formulář

Seznam přihlášených

Rozhodčí:
distanční – 

Disciplíny (pouze distanční): SPTF divize I, quadruped muži + ženy, paralelní timetrial, dogdartbee

 

Místo konání: Dvůr Králové nad Labem

Pořadatel: Pavel Ryttnauer

Propozice

Přihlašovací formulář

Seznam přihlášených

Rozhodčí: 

Disciplíny: SPTF divize I a divize II, paralelní timetrial, dogdartbee, quadruped muži a

ženy

Online cup 2024

Odkaz na závod

Přihlášky

Seznam přihlášených

Pořadatel: Psí hrátky

Rozhodčí:
tým – Andrew Han (USA)
pes – Stavit Budin (ISR)
hráč – Oscar Arevalo (COL)
execution – Sabrina Rossetti (ITA)
T&F – Kristýna Nosková (CZE)

Výsledky

Odkaz na závod

Přihlášky

Seznam přihlášených

Pořadatel: Iveta Chomátová

Rozhodčí:
tým – Israel Rodera
pes – Jennifer Käferböck
hráč – Marina Fangareggi
execution – Melanie Rheinländer
T&F – Martina Bolehovská

Výsledky

TERMÍNOVÝ KALENDÁŘ DISCDOG klubu

Mistrovství evropy

Bezesporu největší akce ve světě dogfrisbee, a to jak počtem přihlášených účastníků, tak sportovní úrovní všech týmů. Svou velikostí a úrovní v mnohém předčí i mistrovství světa, a není proto divu, že si na evropský šampionát nacházejí cestu i týmy z Japonska, Izraele či Spojených států amerických.

Čeští hráči se v konkurenci rozhodně neztratí a patří každoročně k těm z nejlepších, o čemž svědčí i to, že téměř z každého šampionátu si odvážejí titul mistr Evropy. Na posledním ME 2022 ve Slovinsku se mistryní Evropy v SPTF stala Veronika Urbášková a český úspěch v této disciplíně podtrhl 3. místem Dan Řepa.

Jaké byly uplynulé ročníky z pohledu výsledků se můžete podívat na této stránce.

 

Mistrovství světa usddn

Poslední roky dokazují, že české týmy se již prodraly na špičku nejen evropského, ale také světového dogfrisbee. Zatím největšími úspěchy českého dogfrisbee jsou zřejmě titul mistra světa pro rok 2011 v SuperPro Toss&Fetch Lucky Schönové s Dixi, páté místo tohoto týmu ve freestylu ze stejného roku a 8. místo ve freestylu Aleny Smolíkové s Jerry z mistrovství světa USDDN 2014, což bylo podle pamětníků „nejnašlapanější“ mistrovství všech dob!

Mistrovství světa se mohou zúčastnit jen týmy, kterým se podaří kvalifikovat na některé z kvalifikačních soutěží. Tyto soutěže probíhají po celém světě od jara do září.  

zahraniční akce

Plánujete vyrazit na závody do zahraničí? Klikněte na tlačítko a podívejte se na hlavní akce v okolních státech. Nebo si přidejte náš Google kalendář ke svému a budete celý rok v obraze.