Srdečně Vás vítáme na stránkách 14. ročníku Mistrovství ČR v dogfrisbee. Doufáme, že se uvidíme přímo na místě ve Dvoře Králové nad Labem. Představí se Vám ty nejlepší týmy jak z ČR, tak i ze zahraničí. Tři dny plné akrobatických kousků, “kouzel” s disky a týmové souhry. To je MČR! Věříme, že si tuto vrcholnou akci užijete a svým fanděním závodníky “nakopnete” ke skutečně mistrovským výkonům. A komu by třeba nestačily dechberoucí výkony účastníků, pro toho chystáme pár věcí navíc:

Doprovodný program

Aby si závodníci – jak čtyřnozí, tak dvounozí – a také rozhodčí mohli odpočinout, jsou v plánu také soutěžní přestávky. Ideální doba pro Vás, návštěvníky, abyste si mohli vyzkoušet trochu toho frisbee na vlastní kůži.

Na co se můžete těšit?

DiscGolf

Disciplína ve které si můžete vyzkoušet hod diskem na přesnost. DiscGolf je atraktivní sportovní disciplína a stále více oblíbená volnočasová aktivita. Jedná se o obdobu klasického golfu – namísto holí a míčků se používají létající talíře (frisbee), místo jamek pak speciální koše. 

X-Disc

Zkuste být na chvíli frisbee freestylistou a vyzkoušejte svou šikovnost. Udržte co nejdéle roztočený speicální X-disk ve vzduchu a získejte ceny pro nejlepšího freestylistu.

Fyzioterapie psů

Fyzioterapie psů – Zástupci z Asociace fyzioterapie a rehabilitace zvířat ČR Vám předvedou ukázku fyzioterapie, fitness a preventivní péče nejen o psího sportovce. Rádi zodpoví Vaše dotazy a přímo na místě si můžete vyzkoušet rehabilitační pomůcky. Navíc, pro děti a malé psovody jsou nachystané zábavné tématické hry.

Stánky, které můžete ve volných chvílích prozkoumat:

Potěš psa

Kvalitní, ručně vyráběné hračky pro psy všech plemen a velikostí. 

Czech Black

Je libo disk, sportovní výživu pro psa nebo dokonce paddle board? To vše a mnohem více je v nabídce CzechBlack.

Lucy & Yv

Výroba hraček pro psy, vodítek, obojků a dalších nezbytností, které potřebujete ke svému životu se psem.

(pouze neděle)

AFRZČR

Asociace Fyzioterapie a Rehabilitace zvířat ČR – 
organizace sdružující veterinární lékaře, odborníky v rehabilitaci zvířat a ostatní zájemce o oblast fyzioterapie a rehabilitace zvířat.

Re.bruns

Najdete zde ekologické doplňky pro psy od obojků a postrojů až po vodítka a další.

program

Časový harmonogram připravujeme.