Představení kandidátů do výboru klubu 2022

Další volební členská schůze je již za dveřmi a ke stávajícím dvěma kandidátkám ze současného výboru přibyla ještě jedna. Zde si můžete v krátkém medailonku připomenout jejich dogfrisbee CV.

Současný výbor zatím nesestavil žádnou svou kandidátku, ale připomínáme, že pokud ji chcete vy předložit je nutné, aby s ní členové kandidátky souhlasili.

Vaše případné návrhy na složení výboru, případně pokud sami chcete kandidovat, posílejte na adresu: discdogklub@gmail.com v případě, že neprojde hlasováním návrh výboru, bude se hlasovat o protinávrzích v tom pořadí, jak byly doručeny.

Veronika Urbášková

Zdravím, dogfrisbíčkáři,
tady je mé představení se jakožto kandidáta do Výboru DDK ČR: 
V dogfrisbee se pohybuju od úplných českých počátků, členem DiscDog klubu jsem od jeho založení v roce 2006. Aktivně působím jako rozhodčí, trenér a závodník. Co se dogfrisbee týče, mohu čerpat jak ze zkušeností z „domova“, tak ze zahraničí (zahraniční semináře, posuzování…). 
 
V následujícím volebním období se chci zaměřit především na:
  • navýšení členské základny klubu – počet členů klubu se neustále snižuje. 
  • zapojení klubu do online projektů typu online závody, které umožňují účast prakticky komukoli a mají potenciál přitáhnout nové lidi.
  • spolupráci s trenéry a pořadateli pro co největší rozšíření dogfrisbee mezi majitele aktivních psů.
  • využití a zapojení dobrovolníků ochotných přispět pomocí – aktuální nápady mam především pro oblast sociálních sítí, u kterých si myslím, že je zásadní, aby opravdu „žily“ a pomáhaly s propagací dogfrisbee mezi „laickou“ veřejností. 
Na schůzi zdar!

Radka Tihelková

Kouzlo Dogfrisbee jsem objevila se svou jedinou fenkou Jassie r. 2011. R. 2013 proběhla naše závodní premiéra a od té doby jsme se účastnily většiny závodů u nás i mnoha závodů v zahraničí. Vyjma jednoho roku jsme se od r.2015 účastnily všech ME a v letech 2018 a 2019 MS. Závodů se účastním nejen jako závodník, ale také jako pomocník a od r. 2017 jako rozhodčí. Na ostravsku jsem ve spolupráci s M.Kmecem pořádala 3 závody a poslední 2 roky působím i jako trenér. 
 
Jako člen výboru našeho DD klubu bych se chtěla podílet na jeho dalším vývoji a naplňovat tak jeho podstatu a význam. Nejen pro členy-pro ty tedy především, ale také pro povědomí veřejnosti a hlavně pro edukaci o tomto sportu. Čím dál více lidí se věnuje tomuto sportu, mnohdy i nebezpečně a myslím si, že my jako klub máme možnost v tomto ohledu přispět ke zlepšení. Další věcí, na které bych se chtěla zasadit, je rozvoj on-line závodů. V dnešní nelehké době není jiné cesty, jak tento sport udržet při životě. Ba naopak v tom vidím oproti jiným psím sportům výhodu a potenciál hlavně pro nováčky ve světě dogfrisbee.

Zuzana Jahodová

Hezký den,

ráda bych se ucházela o místo člena výboru DDK ČR.

Chci zužitkovat své komunikační, organizační a plánovací schopnosti ve věcech týkajících se klubu.

– podpora pořadatelům závodů (zkušenosti s organizací, řešení cen, pomocníků, výsledků atd.)

– spolupráce s novými i stávajícími sponzory (zajištění stávajících, komunikace, prezentace a reklama od klubu, zjištění nových možností a navázání nové spolupráce)

– osvěta dogfrisbee pro veřejnost (organizace nebo účast na akcích jiných než závody, pod jménem klubu- vystoupení, tábory, výlety)

-spolupráce se zahraničními kluby (výpomoc na závodech, organizování výprav na zahraniční závody)

Zuzana Kratochvílová

Hezký den všem,
chtěla bych se ucházet o místo člena výboru DDK ČR.
Ráda bych se podílela na chodu, organizaci a plánování akcí.
Nabízím své znalosti a zkušenosti, získávání nových sponzorů a
prostor, osvětu, rozšiřování povědomí o frisbee a aktivní účast.
 
Dále klubu nabízím prostory pro uskladnění itineráře a jeho přivezení
a odvezení na akce.
 

Petr Kučera

Dobrý den, případně ahoj!
 
Rozhodl jsem se nabídnout své schopnosti a podat kandidaturu na člena výboru DiscDog klubu ČR. Dogfrisbee se sice věnuji aktivně teprve dva roky, ale baví mě to a rád se zapojím do činnosti i mimo závody.
 
Co mohu nabídnout?
Celou profesní kariéru se věnují práci s médii, napřed přímo v médiích, v posledních letech pro média. Kromě toho jsem se podílel i na organizaci velkých sportovních akcí v ČR, například MS v ledním hokeji, ME a MS v basketbalu a volejbalu atd. Pracuji s textem, s fotografiemi, se sociálními sítěmi, příležitostně i jako jazykový lektor (korektury, editace textu apod.).
 
Co bych chtěl ve výboru zlepšit?
Zaměřit bych se chtěl na mediální výstupy a komunikaci uvnitř i vně klubu. Domnívám se, že by bylo třeba zapracovat na podobě webových stránek, na kvalitě, množství i rychlosti poskytovaných informací členům a dalším závodníkům, ale i fanouškům, veřejnosti, na propagaci akcí i činnosti klubu v médiích i na sociálních sítích. Rád samozřejmě pomůžu s publikovanými texty a dalšími výstupy i ostatním, pokud o to budou mít zájem. Mohu plnit i funkci jakéhosi „tiskového mluvčího“ klubu, respektive kontaktní osoby pro média. A samozřejmě mohu přispět i nějakým celkovým rozhledem a organizačními schopnostmi.
 

Marek Lehuta

Ahoj,
ve světě aktivních pejskařů se pohybuji od svých 12 let.
Prošel jsem se svými různými sporty jako je sportovka, obedience,agility, dogdancing až jsem nakonec v
roce 2007 zakotvil u dogfrisbee. V minulosti jsem již ve výboru DD klubu působil.
Staral jsem se zde o sponzory klubu a podporu pořadatelů soutěží. V minulosti se poměrně dobře dařilo
dělat akce po celé ČR, ale dnes je realita bohužel jiná.

Co bych tedy chtěl ve výboru dělat
• nakopnout ČESKÉ dogfrisbee aneb dogfrisbee do každé rodiny od Aše až po….
• inovace poháru a ligy + nabídka jiných disciplín a modelů soutěží viz.Up Dog apod.
• support pro pořadatele soutěží

Dogfrisbee for Fun

Martin Lev

Ahoj všichni milovníci létajících placek a psů 🙂
Každý mě asi zná, ale když by ne, tak tady je něco málo o mě. V dogfrisbee se pohybuji již od roku 2014 (závodně 2015). Jako závodník jsem se zúčastnil závodů nejen v ČR, ale také po celé Evropě a dvakrát jsem se také podíval za velkou louži na Mistrovství Světa v USA. Dále jsem freestyle rozhodčí a také trenér. Jsem člověk, který se snaží dělat věci pořádně, efektivně, ale hlavně promyšleně do posledního detailu, tak jako moje freestyle sestava.

Chtěl bych:
– zlepšit, zjednodušit a zpřehlednit webové stránky klubu, tak aby každý mohl hned to co potřebuje
– ušetřit peníze na internetové stránky klubu nebo případný centrální registrační systém
 

Dále bych se chtěl zapojit do veškerých záležitostí klubu/výboru, jak jen bude potřeba. Vše bude záležet na samotném složení výboru a rozdělení prací v něm.

Ať to lítá
Martin & Erzík