Známe první vítěze nové sezóny

Už podruhé si mohli čeští i zahraniční závodníci otestovat svou formu před začátkem pohárových závodů startem ve „virtuálním“ závodním víkendu BO ONLINE Freestyle, který uspořádala Radka Tihelková. Do úvodního ze dvou klání zařazených do letošního Online Dogfrisbee Cupu, který proběhl o víkendu 25. a 26. března, se přihlásilo osm týmů v kategorii Freestyle Open, sedmnáct týmů v kategorii Freestyle Starters a 31 týmů si vyzkoušelo Toss&Fetch.

Výkony týmů, které zaslaly svá videa ze soutěžních pokusů, posuzovala silná mezinárodní sestava rozhodčích: tým Tracy Custer (USA), psa Julia Zaborowska (PL), hráče Jacob Gadasi (ITA), execution Pavla Hejralová (CZ) a T&F Nicole Freitag (DE). Ve Freestyle Open získal nejvíce bodů Javier Jiménez s Gordou, druhá skončila Martina Bolehovská s Bejlinkou a třetí Kristina Axmanová s Jiffy. V kategorii Freestyle Starters rozhodčí nejvíce zaujala sestava Zity Pálfiové s Lexem, druhá skončila Nikola Ćwiklińska s Esiulkou a třetí Elisabeth Brodská s Riušovou. Toss&Fetch skončil triumfem Martiny Bolehovské, která vyhrála s Bejlinkou a obsadila i druhé místo s Messinkou. Třetí skončil Jakub Jurka s Jiffy.

Úspěšným týmům gratulujeme, prohlédněte si kompletní výsledky. Druhý online freestyle závod Ha Ha Online uspořádá Iveta Chomátová o víkendu 22. a 23. dubna.