Freestylová Prahaha se stěhuje do Nymburka

Tradiční pražské freestylové závody pořádané klubem Prahaha dogfrisbee letos kvůli problémům se sehnáním cenově dostupného hřiště opouštějí Prahu a stěhují se do zhruba 50 km vzdáleného Nymburka. Zázemí Wirblewind Prahaha Frewestyle 2023 poskytne Základní škola Letců R.A.F., respektive rozlehlý areál školního hřiště v jejím sousedství. Na programu budou tradiční disciplíny freestylových víkendů, tedy obě kategorie freestyle, obě kategorie SPTF a jako doplněk dogdartbee.

Kromě bodů do Brit Cupu, do CzechBlack ligy (v případě distančních disciplín) a do Poháru DDK (pro členy) se o víkendu 22. a 23. července bude hrát také o další vstupenky na letošní USDDN World Finals, které se bude konat od 13. do 15. října ve městě Pacific v americkém Missouri, protože organizátorky získaly statut USDDN qualifieru.

Zároveň se tu, také už tradičně, budou opět rozdělovat tituly mistrů republiky pro plemena australských a belgických ovčáků, a to ve všech třech vypsaných disciplínách (FS Open, SPTF divize I a dogdartbee) a také pro absolutního vítěze v součtu bodů za všechny tři soutěže.

Program začíná jako obvykle v sobotu úvodním players meetingem v 9 ráno, přihlásit se je možné do úterý 18. července.