Startovní listina MČR se utěšeně plní

Už jen necelý měsíc zbývá do zahájení letošního, již 17. ročníku otevřeného mistrovství České republiky v dogfrisbee, které proběhne od 8. do 10. září ve Dvoře Králové nad Labem. Registrace již pár týdnů běží a přihlášených týmů utěšeně přibývá. Aktuálně se počet přihlášek limitně blíží ke stovce a kromě domácích českých týmů na seznamu přihlášených najdeme zástupce Polska, Německa, Rakouska, Slovinska, Itálie, Slovinska a Izraele.

Známá jsou už i kompletní jména rozhodcovského sboru. Freestyle bude posuzovat mezinárodní sestava ve složení Stavit Budinová z Izraele (tým), Italka Tiziana Solazzová (hráč), Julia Zaborowska z Polska (pes) a domácí Markéta Urbášková (execution). Také složení rozhodčích na distanční disciplíny bude mezinárodní, když českou dvojici Pavel Ryttnauer (SPTF + the Quadruped) a Nikol Vízková (Toss & Fetch pro Freestyle) doplní Jakub Janik z Polska (dogdartbee + paralelní timetrial).

Přihlašování je stále otevřené až do konce srpna, přihlášku naleznete na http://dogfrisbee.cz/mistrovstvi-ceske-republiky-2023/, kde si můžete rovnou objednat i unikátní tričko. Ke startu ani letos není nutné splnit kvalifikační limit, stačí pouze účast v hlavní kategorii některého z oficiálních závodů.