Ve Skalsku kraloval Pavel Jouza

Do historie CzechBlack ligy dogfrisbee se o víkendu 3. a 4. června úspěšně zapsala nová lokalita, obec Skalsko na Mladoboleslavsku. Na tamním fotbalovém hřišti se odehrál kompletní program distančního víkendu. Pořadatelskému týmu kolem Elišky Šimůnkové a Markéty Hrdinové přálo počasí a s organizací náročné akce si poradil na výbornou.

Slabší účasti favorizovaných polských týmů využil Pavel Jouza, který si v sobotu nejlépe poradil s nevyzpytatelným větrem a k vítězství v obou disciplínách, SPTF divize I a dogdartbee s Taffym, přidal i druhé místo v dartbeečku s Baylim a se stoprocentní úspěšností se stal nekorunovaným králem celého víkendu.

V neděli už Pavel nepřijel, takže dal šanci vyniknout i dalším. Paralelní timetrial se stal kořistí Radky Tihelkové s Arčou, které ve finále porazily Jakuba Šimůnka s Aresem. Třetí skončila Pavla Hejralová se Shailene. Quadruped žen vyhrály Martina Bolehovská s Bejlinkou, které si zároveň připsaly i absolutně nejdelší chycený hod celého dne – famózních 70,8 metru. Gratulujeme! Stejná soutěž mužů nejlépe vyšla Michalu Jansovi s Acem, který v dramatické koncovce finále svým posledním hodem překonal Jakuba Šimůnka s Miou.