Vítáme nové členy

K 31. lednu 2023 vypršel termín pro obnovení členství v DiscDog klubu ČR na letošní rok. Oproti loňskému roku zůstal celkový počet členů klubu stejný, ovšem na seznamu najdeme sedm nových jmen. Hned tři z nich pocházejí ze středočeské obce Dobrovice u Mladé Boleslavi, další posily členské základny se rekrutují z moravských regionů, konkrétně z Ostravy a Přerova.

Výbor DDDK ČR pro letošní rok rozhodl prodloužit termín obnovení stávajícího členství zaplacením členského poplatku o měsíc, až do 31. ledna. Této možnosti nakonec využila většina staronových členů. Počítadlo členů se v poslední lednový den zastavilo na čísle 74, což je přesně tolik, kolik měl DiscDog klub členů v loňském roce. Členská základna je v posledních letech stabilní, nejvíce členů měl klub v roce 2021 – 76, naopak nejméně v poslední pětiletce to bylo v covidovém roce 2020, kdy poplatek uhradilo 66 členů. Na stránkách naleznete aktuální seznam členů klubu.

Chtěli bychom tedy touto cestou uvítat nováčky a všem dohromady poděkovat za důvěru a podporu českého dogfrisbee. Společně se těšíme na první jarní závody a věříme, že letošní sezóna bude neméně tak pestrá a úspěšná jako ta loňská.