Výsledky z jednání členské schůze

V sobotu 15.1. proběhla po roční pauze řádná členská schůze, které se účastnilo 21 členů.

Celý zápis si můžete pročíst v sekci „výbor klubu„.

Zde jsou hlavní body, které se na schůzi schválily:

  1. Změna formátu/modelu MČR. (nadále již nebude nutná kvalifikace z pohárových a ligových závodů, ale start na MČR bude podmíněn startem v kategoriích OPEN, podobně jako tomu bylo v roce 2021 – podrobnější specifikace bude na stánkách věnovaných MČR)
  2. do síně slávy byly uvedeny tři dámy českého dogfrisbee: Veronika Urbášková, Lucie Schönová a Kristýna Nosková.
  3. Nutnost najít a vyškolit nového výsledkáře na závody, aby výsledky nemusela stále dělat jen Kristina Axmanová. Ta je také ochotna pro případné zájemce udělat školení.
  4. Apel na všechny závodníky, aby při registracích na závody uváděli vždy stejné jméno své ale hlavně psa. V současné době se někteří jedinci na závody přihlašují pokaždé jinak s jinou přezdívkou pro svého psa a to pak působí komplikaci při výpočtech bodů v lize a poháru.
  5. Apel na pořadatele, aby používali jednotnou přihlašovací hlavičku ve formulářích, aby se ze získaných dat daly lépe dělat výsledky a startovky.
  6. Vyčlenění financí na podporu reprezentace na nadcházející MS. (systém kvalifikace pro získání podpory vypracuje výbor klubu do začátku závodní sezony)
  7. Na členské schůzi bylo odhlasováno, že od závodní sezony 2022 bude povolen start háravým fenám. Tuto skutečnost, ale budou muset závodníci uvádět do přihlašovacích formulářů, aby ostatní účastníci věděli, že se na závodech taková fena vyskytuje a aby se dle toho mohli zařídit.
  8. V sezoně 2022 zkusíme pilotní verzi připisování bodů do ligy a poháru jednotlivců pro distanční a freestylových (v případě poháru) rozhodčí. 
    Systém rozdělování bodů bude zveřejněn před začátkem sezony.S